top of page
Norsko, 11-18/4 2020
podrobnosti:

Splitboarding za polárním kruhem je unikátní zážitek. Po loňské výpravě na Norské Lofoty jsme se rozhodli zprostředkovat tuto zkušenost i Vám a to ve stejně dobrodružném duchu.

Na lestišti vás vyzvedneme obytným autem a vydáme se objevovat skialpově nejzajímavější kouty Lofot i dalších Norských ostrovů. Bydlet budeme v autě, přímo pod kopci, na které se budeme vydávat. O jídlo a vaření se postaráme, takže si budete jen užívat snowboarding a úchvatné výhledy.

Přestože se bude celý týden šlapat a nebudeme používat žádné lanovky nebo vývozy, nemusíte mít obavy, jestli “to udejcháte”. Kopce nejsou vysoké, pohybujete se v nadmořské výšce cca do 1000mnm, takže cesta nahoru není náročná a sjezdy mají pohodový sklon a jsou přehledné. Freeriding na Lofotech si užije skutečně každý.

v ceně je:

ubytování
jídlo
průvodce
doprava na místě

v ceně není:

letenka do Norska cca 3-5.000

 

nutné vybavení:

pípák, sonda, lopatka, teleskopické hůlky, ideálně i lavinový batoh

doporučené vybavení:

batoh na zimní tůru cca 30l, vhodné nepromokavé oblečení (budeme se hrabat ve sněhu), nepromokavé rukavice, brýle sluneční, krém proti slunci, pokud budeme venku postávat bude se hodit péřová vesta či zateplená bunda. Psací potřeby na poznámky, pojištění, čelovka, přezůvky a spacák.

Horkovzdušný balón - Růžová
Snímek obrazovky 2019-01-02 v 22.31.36.p

20.900 CZK

7
dní
11-18/4/2020
 
bottom of page